PC simulátory

Úvod

  •     CD FALCO "Nová letadla pro PC simulátor FMS" a "Létající katalogy" obsahují modely letadel s podstatně kvalitnějším zpracováním vzhledu i letových vlastností, než jsou freeware modely stažitelné z internetu se simulátorem FMS. Sortiment modelů letadel FALCO nabízí jak CD s maketami skutečných známých letadel a vrtulníků, tak i CD s modely letadel převážně od českých modelářů. Naprostou novinkou jsou CD "Létající katalog" se sortimentem modelů tak, jak je dodávájí známé české modelářské firmy; modely mají stejný dekor jako ve firemních katalozích a podobné vlastnosti.

  •     CD FALCO "Nová letadla pro PC simulátor FMS" a "Létající katalogy" obsahují vždy zhruba 50 modelů letadel a nároky na PC nejsou velké, 3D grafická karta, 64 Mb RAM a procesor 300 MHz k provozu stačí.

  •     CD FALCO "Nová letadla pro PC simulátor FMS" a "Létající katalogy"  v kombinaci se speciálním joystickem pro modelářské simulátory PC-TRAINER nebo GAMEBIRD, popř. RC vysílač připojený k PC kabelem "Interface" jsou nejvhodnějším a nejlevnějším řešením pro výuku a trénink pilotáže RC modelů letadel a zejména vrtulníků. Stavebnice modelů letadel jsou mnohem dražší a než se je naučíte řídit, určitě jich několik zlikvidujete. Na tomto PC simulátoru se naučíte plně ovládat svůj model, letové vlastnosti modelů v PC jsou realistické. Na PC simulátoru sice máte omezen pojem prostoru, ale o to více platí "těžko na cvičišti - lehko na letišti". Dále můžete trénovat akrobacii, létat s pěknými maketami nebo s větroni v termice a na svahu (intenzita termiky a větru lze nastavit) či zkusit jak se řídí model RC vrtulníku.

  •     CD FALCO "Nová letadla pro PC simulátor FMS" a "Létající katalogy" obsahují také instalaci programu modelářský PC simulátor FMS, který je volně stažitelný na internetu a není předmětem prodeje těchto CD.

  •     Na CD FALCO "Nová letadla pro PC simulátor FMS" a "Létající katalogy" jsou nyní jako bezplatný bonus přidány nové fotorealistické krajiny pro létání s modely.

  •     Více informací o CD FALCO s modely letadel a vrtulníků najdete na webových stránkách www.3dfalco.cz 

 

 

Sortiment CD "Nová letadla pro PC simulátor FMS":

 

CD FALCO 1 - makety známých skutečných letadel, vojenských i civilních, historických i současných, také větroně a vrtulníky.

CD FALCO 2 - makety známých skutečných letadel, vojenských i civilních, historických i současných, také větroně a vrtulníky. 

CD FALCO 3 - výběr RC modelů od pomalých, cvičných přes polomalety, větroně a elektrolety až po modely akrobatické, pylonové i vrtulníky.

CD FALCO 4 - makety nejznámějších vojenských letadel z období 1. a 2. světové války a také výběr moderních.

CD FALCO 5 - výběr RC modelů od pomalých, cvičných přes polomalety, větroně a elektrolety až po modely akrobatické, pylonové i vrtulníky.

CD FALCO 6 - makety nejznámějších českých letadel, vojenských i civilních, historických i současných, také větroně a vrtulníky.

Modely firmy HACKER v dekoru dle katalogu s realistickým vzhledem i letovými vlastnostmi.

Modely firmy JR Models v dekoru dle katalogu s realistickým vzhledem i letovými vlastnostmi.

Modely firmy RCM Pelikán v dekoru dle katalogu s realistickým vzhledem i letovými vlastnostmi.

Další modely firmy RCM Pelikán, tentoktrát dle katalogu novinek 2005 a 2006. Realistický vzhled i letové vlastnosti (nově naprogramované, především akrobaty a vrtulníky).

Modely firem TOPMODEL CZ a FLYING STYRO KIT v dekoru dle katalogu s realistickým vzhledem i letovými vlastnostmi.

 

Nahoru

 


Přeji příjemné chvíle s elektrolety poháněnými vrtulemi FALCO a nově s pěknými letadélky v PC simulátoru FMS.
               
Pište na hustak.falco@tiscali.cz poznatky, připomínky a objednávky na vrtule a CD FALCO, dále komentáře, nápady i otázky ohledně elektroletu a PC simulátoru.

Poslední úprava: 17.10.2008